כותרות אחרונות
Search

Western Digital חשפה בתערוכת CES 2018, פתרונות חדשים שיסייעו למשתמשים ללכוד, לשמור, לגשת ולשתף את אוספי התמונות והווידיאו

Western Digital חשפה בתערוכת CES 2018, פתרונות חדשים שיסייעו למשתמשים ללכוד, לשמור, לגשת ולשתף את אוספי התמונות והווידיאו.

 החברה חושפת ב-CES 2018: פתרון להזרמת מדיה באמצעות פקודות קוליות במכשירי Smart Home, כונן USB  הקטן ביותר בעולם בנפח 1TB   וסדרה חדשה של התקני זיכרון SSD ניידים

 

חברת Western Digital (נאסד"ק: WDC) חשפה בתערוכת CES 2018 פתרונות חדשים ופורצי דרך עבור משתמשים פרטיים, המתמודדים עם התפוצצות התוכן האישי המאפיינת את תקופתנו. ביניהם: פתרון להזרמת מדיה באמצעות פקודות קוליות המשולב במכשירי Smart Home הפופולריים, כונן USB הקטן בעולם בנפח 1TB וסדרה של מוצרי אחסון USB אולטרה ניידים, בעלי ביצועים מהירים, אלחוטיים ובנפחים גבוהים. המוצרים החדשים יימכרו תחת המותגים SanDisk ו-WD והם יבטיחו כי חוויות אישיות וזיכרונות יחיו עמנו לאורך שנים.

 

סמארטפונים, רחפנים, מצלמות אקסטרים ומשקפי מציאות מדומה (VR) לוכדים ויוצרים תוכן עשיר שהמשתמשים רוצים לגשת אליו ולשתף אותו עם חבריהם ועם העוקבים אחריהם. חידושים במצלמות מרובות עדשות, ווידיאו ברזולוציה של 8K, רשתות אלחוטיות 5G, מציאות רבודה (AR) וזרימת ווידיאו מאפשרים חוויות עשירות ועמוקות יותר. כתוצאה מכך, המשתמשים מחפשים דרכים נוחות וקלות יותר ללכוד, לשמור, לגשת ולשתף את המידע האישי שלהם, ככל שהוא הופך לעשיר ועוצמתי יותר.

 

"חיינו הופכים ליותר ויותר מקושרים ועשירים יותר על ידי תמונות, סרט ווידיאו, מוסיקה ורעיונות", אמר דינאש באהאל, סגן נשיא לניהול מוצר, פתרונות משתמש, Western Digital. "מגוון הפתרונות שלנו עבור משתמשים פרטיים תוכננו לסייע לכל אחד לשמור, לגשת ולשתף את עולמם הדיגיטלי – החל מהורה שמצלם בסמארטפון טקס בבית הספר וכלה במפעיל רחפן או צלם אקסטרים.

 

Western Digital מציגה ב-CES 2018 את פתרונותיה החדשים עבור משתמשים המונעים על ידי מידע, בהם:

צילום: Western Digital

  • תכונות חדשות להזרמת מדיה באמצעות פקודות קוליות שולבו בסדרת מכשירי Smart Home. מכשיר My Cloud Home מאפשר למשתמשים ללכוד, לשמור ולארגן בקלות את כל התכנים שלהם במקום מרכזי אחד. בסביבת Smart Home, מכשיר My Cloud Home עובד עתה עם מכשירים פופולאריים שתומכים בשירותי Amazon Alexa באופן שמאפשר למשתמשים לגשת לאוספי המוסיקה המאוחסנים באמצעות פקודות קוליות. אפליקציית My Cloud Home עובדת עתה גם עם טכנולוגיית Google Chromecast ומאפשרת עתה למשתמשים להריץ על מסך גדול את סרטי הווידיאו שלהם, תכניות טלוויזיה וסרטים, תוך הפעלת לוויזיות חכמות תומכות Chromecast.

צילום: Western Digital

  • Western Digitalמציעה עתה חשיפה ראשונה לעתיד ה-USB, עם הצגת כונן USB בנפח 1TB הקטן ביותר בעולם, פתרון USB בתקן Type-C שמסוגל לאחסן כמויות עצומות של תכנים בהתקן זעיר אחד וכן כונן בנפח256GB הקטן ביותר בעולם. כונן ה-256GB החדש SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash, כונן USB בעל פרופיל נמוך, מיועד למשתמשים שמעוניינים להוסיף תמונות, סרטי ווידיאו, משחקים וקבצי אודיו למחשבי הנוטבוק שלהם, לטבלטים, מכשירי טלוויזיה, קונסולות של משחקים ומערכות אודיו בכלי רכב. נפח של 256GB מקנה למשתמשים גמישות לשמור יותר תוכן בקצות אצבעותיהם – כ-14,000 תמונות, 10 שעות של ווידיאו באיכות Full HD, 16,000 שירים ושארית של 64GB לתיקיות. 

צילום: Western Digital

  • Western Digital מכריזה על שני התקני זיכרון SSD ניידים המיועדים לצלמים נלהבים וחובבי רחפנים הדורשים פתרונות יציבים ועתירי ביצועים ללכידת מדיה. התקן זיכרון My Passport Wireless SSD כולל כרטיס העתקה בנגיעה אחת שמאפשר עריכה ושיתוף תכנים מהשטח. כן משולבת יכולת חדשה לגשת ישירות למכשיר דרך אפליקציות יצירה ניידות של צד ג' כמו FiLMiC Pro ו-LumaFusions. התקן הזיכרון הסופר מהיר SanDisk Extreme Portable SSD  הוא מוצר מושלם לשמירת צילומים ברזולוציות גבוהות וסרטי ווידיאו במהלך העבודה בשטח.

צילום: Western Digital

לצורך מימוש האפשרויות הגלומות בנתונים, Western Digital מציע את סל המוצרים הרחב ביותר של מוצרים ושירותים בתעשייה שמסייעים למשתמשים ללכוד, לשמור, לגשת ולפתח את התכנים האישיים שלהם.

ניתן לבקר באתרים: WD ו-SanDisk