כותרות אחרונות
Search

"דומינו'ס פיצה" מתחברת לטרנד החם ויוצאת לליקוט בטבע, יחד עם הלל גרדי רועה הצאן המפורסם במדינה.!

צילום: דן פרץ

 

"דומינו'ס פיצה" מתחברת לטרנד החם ויוצאת לליקוט בטבע, יחד עם הלל גרדי  רועה הצאן המפורסם במדינה.!

"פיצות פרא" של "דומינו'ס פיצה" והלל גרדי – הקסם הפראי של טעמי המטבח הים התיכוני.

סדרת פיצות ייחודית, בהשראת ה- Farm To Table, המבוססת על מיטב התוצרת המקומית מהמרעה והשדה, עם גבינות עיזים עשירות, לאבנה, חובזה ועלי זעתר טריים, סומאק ואבן יוגורט מגורדת.

 

 
 

 

יצאנו ללקט בטבע עבורכם. "דומינו'ס פיצה", רשת משלוחי הפיצה הגדולה בישראל, שואבת השראה מטרנד ה- "Farm To Table" וחושפת סדרה חדשה של שלוש פיצות המבוססות על חומרי הגלם המקומיים. על מנת להביא את טעמי המרעה והשדה הים תיכוניים לפיצה המוכרת, חברה "דומינו'ס פיצה" לשף הלל גרדי – זוכה מאסטר שף ומי שהצליח להביא את החיבור בין הטבע למטבח הים תיכוני לציבור הרחב.

 

צילום: אודי מוצני

 

בחודשים האחרונים עבד גרדי ביחד עם צוות השפים של דומינו'ס פיצה במטרה לצור את הסדרה החדשה. הצוות המשותף הרכיב ביחד עשרות פיצות ייחודיות, תוך שימוש באינספור חומרי גלם שונים מהשדה והמרעה הישראלי. לאחר מספר חודשי נסיונות נולדה סדרת "פיצות פרא". הקולקציה החדשה מבוססת על שילוב גבינות, שרובן המוחלט מקומיות, בתוספת עשבי בר מהליקוט העונתי העכשווי כדוגמת עלי זעתר וחובזה טריים, עם סומאק כרישה ובצלים, לצד לאבנה, גאודה עיזים וקונפי ירקות. כראוי לסדרה כה ייחודית ולהשלמת חגיגת הטעמים, הפיצות החדשות כוללות גם תבלין ייחודי המבוסס על טהרת הטבע, עם סומאק, מלח גס ופלפל גרוס. סדרת הפיצות החדשות כוללת חומרי גלם מקומיים איכותיים, בדגש על ספקים מקומיים. מעשבי הבר שלוקטו לפיצה היישר מהשדה (זעתר וחובזה כצמחים מלאים הכוללים עלים) ועד הלאבנה של מחלבת תבור ואבן יוגורט של מחלבות עברי.

צילום: דן פרץ

 

את הפיצות החדשות ניתן יהיה לרכוש בכל סניפי הרשת החל מהיום, ה- 23/01. כל פיצה מסדרת "פיצות פרא" תמכר במחיר השקה מיוחד של 79.90 ₪, במקום 85.90 ₪, עד ה 28.2.23 בלבד. מבצע השקה מוביל: פרא + משפחתית קלאסית ב- 62 ₪ לכל פיצה (124 ₪ כולל).

 

סדרת פיצות פרא כוללת שלוש פיצות, כל אחת בדגש אחר:

  • "פיצת פרא ירוקה": פיצה בשילוב מנצח של ירוק וצומח עם ארבע סוגי גבינות ובמראה ארטיזני עם קצוות מקופלים. הפיצה החדשה כוללת לבנה, מוצרלה, חובזה, גאודה עזים, בצל סגול, קונפי שרי, זעתר ואבן יוגורט מגורדת מעל.
  • "פיצת פרא גבינות ומאשרום": פיצה במיקס גבינות מקומיות עשירות מקושטות בפטריות שמפניון ובמראה ארטיזני עם קצוות מקופלים. הפיצה החדשה כוללת רוטב שמנת, מוצרלה, בצל סגול, גאודה עיזים, גבינת עיזים, פטריות שמפניון, שום קונפי, צ'ילי ואבן יוגורט מגורדת מעל.
  • "פיצת פרא בצלים": פיצה במגוון טעמי בצל שונים לטעם מתקתק וכפרי בפה, במראה ארטיזני עם קצוות פיצה מקופלים. הפיצה החדשה כוללת רוטב שמנת, מוצרלה, בצל סגול, כרישה, בצל ירוק, חמאת שום ואבן יוגורט מגורדת מעל.