כותרות אחרונות
Search

"כורכומין אפקט" – בואו לגלות את הקסם הצהוב רק החודש ב-25% הנחה!

לא על הכורכומין לבדו

בואו לגלות את הקסם הצהוב, החודש ב-25% הנחה!

מחקר ישראלי חדשני מדגים: טכנולוגיית הפוספוליפיד של "כורכומין אפקט" מאפשרת  חדירה טובה יותר של רכיב הכורכומין אל התאים

 

לרכיב הכורכומין המופק משורש הכורכום, השפעות רבות. יותר מ-8,000 פרסומים ומחקרים מדעיים שונים הדגימו את השפעותיו החיוביות על מאות מנגנונים ביולוגיים בגוף האדם. עם זאת, החיסרון של 'הפלא הצהוב' הוא הבעייתיות בספיגתו ובניצול יתרונותיו על ידי הגוף. 'כורכומין אפקט'- הוא מוצר כורכומין המיוצר בטכנולוגית פוספוליפיד. מחקר ישראלי חדש וראשון מסוגו שביצעה חברת מחקר ישראלית עבור 'ברא צמחים' בחן את יכולת חדירת כורכומין אפקט לתאים שונים בגוף. המחקר מצא  כי בעוד שכורכומין נטול פוספוליפיד לא התמוסס כראוי ונשאר ברובו מחוץ לתאים, 'כורכומין אפקט' הצליח לחדור אל התאים באופן מובהק.

 

כמו כן, נמצא כי ל"כורכומין אפקט" המכיל רכיבים פוספוליפידים השפעה מיטיבה המתמשכת גם 72 שעות לאחר החדירה לתאים. זוהי תגלית חשובה  מאחר וידוע כי הכורכומין הוא רכיב שעובר תהליכי פירוק אנזימתיים ומפונה מהתאים לאחר כשעתיים. עוד מצא המחקר כי לכורכומין אפקט השפעה חיובית על שמירת הפעילות התקינה של תאים הנמצאים בתנאים מאתגרים. מממצא זה, טוענים החוקרים, ניתן להסיק על השפעה חיובית דומה על תאים בגוף שנחשפים לתנאים מאתגרים עקב תזונה לקויה הכוללת מזון מטוגן,  מתועש ומעובד.

 

"כורכומין אפקט" מיוצר בטכנולוגייתCPC  (Curcumin Phospholipid Complex) המציעה תמצית איכותית של הרכיב כורכומין, בשילוב עם רכיבים פוספוליפידים טבעיים המיועדים להעצמת הספיגה והזמינות הביולוגית של הכורכומין. טבליות כורכומין אפקט קטנות במיוחד בהשוואה להיצע טבליות הכורכומין שבשוק ומאפשרות בליעה קלה ונוחה גם לאנשים החווים קושי בבליעת כדורים. בנוסף, הן אינן מכילות פיפרין.

צילום: צור קוצר

המוצר 'כורכומין אפקט' משווק החודש ב-25% הנחה.

ניתן לרכוש את המוצר בבתי הטבע, בתי המרקחת ורשתות הפארם,

בחנות 'ברא צמחים' הקרובה, ברחוב הגליל 142, סח'נין.

ובחנות האונליין של ברא

 

'כורכומין אפקט' הוא תוסף תזונה

למען הסר ספק מידע זה אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש